Christina Aguilera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum o XTini! Zabavite se, pronadjite nove prijatelje i saznajte nesto sto nikada do sada niste culi o XTini!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Najbolji album po vasem misljenju je...?

Ići dole 
2 posters

Najbolji album joj je?
Mi Reflejo
Najbolji album po vasem misljenju je...? Vote_lcap20%Najbolji album po vasem misljenju je...? Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
My Kind Of Christmas
Najbolji album po vasem misljenju je...? Vote_lcap20%Najbolji album po vasem misljenju je...? Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Debut CD
Najbolji album po vasem misljenju je...? Vote_lcap20%Najbolji album po vasem misljenju je...? Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Stripped
Najbolji album po vasem misljenju je...? Vote_lcap20%Najbolji album po vasem misljenju je...? Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Back To Basics
Najbolji album po vasem misljenju je...? Vote_lcap2100%Najbolji album po vasem misljenju je...? Vote_rcap2
 100% [ 1 ]
Keeps Getting' Better
Najbolji album po vasem misljenju je...? Vote_lcap20%Najbolji album po vasem misljenju je...? Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 1
 

AutorPoruka
X-Tina
Admin
Admin
X-Tina


Ženski
Broj poruka : 39
Godina : 28
Lokacija : Beverly Hils
Koliko volite Xtinu? : Obbo je! xD
Stepen spama :
Najbolji album po vasem misljenju je...? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolji album po vasem misljenju je...? Right_bar_bleue

Kako vam se svidja forum? : Mnogo! 5+
Omiljena slika od XTine : Najbolji album po vasem misljenju je...? 6110
Datum upisa : 18.01.2009

Najbolji album po vasem misljenju je...? Empty
PočaljiNaslov: Najbolji album po vasem misljenju je...?   Najbolji album po vasem misljenju je...? EmptyUto Jan 20, 2009 4:58 pm

Koji je njen najbolji album do sada i zasto?
obrazlozite Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://christina-aguilera.forumsr.net
2crazy4life

2crazy4life


Ženski
Broj poruka : 5
Godina : 29
Lokacija : Herceg Novi
Poso/dokolice : sve i svasta
Koliko volite Xtinu? : too much for words
Stepen spama :
Najbolji album po vasem misljenju je...? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolji album po vasem misljenju je...? Right_bar_bleue

Kako vam se svidja forum? : 5
Omiljena slika od XTine : Najbolji album po vasem misljenju je...? 39237-www.onbeat.com-images-Christina_Aguilera_sm
Datum upisa : 23.05.2009

Najbolji album po vasem misljenju je...? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji album po vasem misljenju je...?   Najbolji album po vasem misljenju je...? EmptyNed Maj 24, 2009 5:54 pm

Dvomila sam se izmedju Stripped-a i Back To Basics-a, ali glas ipak dajem ovom drugom albumu, zato sto mislim da je mnogo zreliji i ozbiljniji... Christina je sazrela kao osoba i pocela je da snima muziku koju i stariji mogu da slusaju... Volim taj jazz zvuk na albumu... Medjutim pjesme na Stripped-u mi se vise svidjaju iako su u pop fazonu... Ma volim sve sto ona radi, bez obzira koja vrsta muzike je u pitanju... Smile
Nazad na vrh Ići dole
 
Najbolji album po vasem misljenju je...?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Christina Aguilera :: X-Tina :: Albumi-Albums-
Skoči na: